Megoldásra vár

Hiányos közlekedési tábla

Anonim Járókelő

Kedves Illetékes!

A tábla alsó része kopott, hiányos.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Árpád út 28

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. A kiegészítő jelzőtábla cseréjére intézkedünk. A megvalósításig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Üzemeltetési Fő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rosszul működő jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Angyalföld kocsiszín (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére