Megoldott

Koszos aluljáró

Kérem, hogy takarítsák le a lépcsőt mert így nagyon gusztustalan és fertőzésveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a bejelentésben szereplő terület takarítását elvégezték.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/143846/koszos-aluljaro/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Napi szinten tapasztalom én is... H feljáratot érdemes elkerülni...

    =))

    Környező utcák (Váli, Siroki Bicskei Lágymányosi u ) Szent Imre szobor környéke is igen szzennyezettek sajnos...

    Összefügg ap...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Schneider Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Márton Áron tér 53-as buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Márton Áron tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Olajfoltok a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kuka alja hianyzik

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budapest, Szent Gellért tér - Műegyetem M (Sz.híd (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére