Megoldott

Szemetesnek használt felüljáró

Anonim Járókelő

Szemetesnek használt felüljáró

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Gyömrői út 72

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását elvégezték.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/143844/szemetesnek-hasznalt-feluljaro/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    A BKM BUDAPESTI KÖZMŰVEK Nonprofit Zrt. fogadta megkeresését, a válaszadásig türelmét kérjük.

    Lépjen velünk kapcsolatba legközelebb is telefonon, személyesen, írásban vagy akár on
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét a felüljáró lépcsője mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Nagykőrösi út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Budagyöngye parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére