Megoldásra vár

Állandó szabálytalan parkolás

A XIX. Ker. Jókai utca 138 magasságában készült a kép (13.05 óra), de ezen a szakaszon az Áchim András utca és Mészáros Lőrinc utca közötti szakaszon rendszeresen a járdán teljesen elfoglalva azt, forgalommal szemben vagy ezek bármilyen kombinációjában kinek, hogy tartja éppen kedve. Még a streetview is bizonyítja.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Jókai u. 137

Hozzászólások

  • Farkas József hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves admin, sajnos a kispesti rendészet szinte soha nem érherő el sajnos. Más kerületekkel ellentétben meg 0-24-es járőr vagy ügyeletük sincs. Illetve nap közben sem érhetőek el. Sajnos ezért kell i...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Áron!
    Tapasztalataink alapján, folyamatban lévő szabálytalan parkolás esetén a legtöbbször az azonnali helyszíni fellépés a legcélravezetőbb, ezért arra kérünk, hogyha legközelebb észlelsz hason
    ...
  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Szokásos sablon válasz, ami nem oldja meg a nagyon sok helyen tapasztalható problémát. Van-e esetleg olyan opció, ami eredményt is hoz, tisztelt Kispesti Rendészeti Központ, Járókelő?
  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@krk.kispest.hu címre 2024. április 19-én érkezett 143812. számú bejelentésre az alábbi tájékoztatást adjuk meg:

    A Kispesti Rendészeti Központ köz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Farkas József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Bem utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Zöldterületen parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Ady Endre út (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Zebra beláthatósága

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Hungária út (Rendőrség) (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére