Megoldatlan

falfirkás önkormányzati épület

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024.04.23

VIII. JGK válasza:
"Az ügyben társaságunk nem illetékes."

---------

Tisztelt Önkormányzat!
Kérem szépen a falfirkák eltávolítását.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Bacsó Béla u. 8

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kinek a feladata felszólítani egy társasházat, hogy tartsa rendben az épületet?
  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Szia!
    Mivel a bejelentés magántulajdonra vonatkozik, viszont nem sértő valamely társadalmi csoportra vagy szervezetre nézve (pl. nem gyűlölködő tartalom), a kerületi önkormányzat nem járhat el illeték...
  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Önkormányzat! Kérem szépen a falfirkák eltávolítását. Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2024.04.23 VIII. JGK válasza: "Az ügyben társaságunk nem illetékes." --------- Tisztelt Önkormányzat! Kérem szépen a falfirkák eltávolítását. Köszönöm!"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a megkeresést.

    Az ügyben társaságunk nem illetékes.

    Javasoljuk a társasház kezelőjének (Fikasz Bt. - fikaszbt@gmail.com
    ) megkeresését.

    Tiszte...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összefirkált múzeum

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Fiumei út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    Graffiti Kőbánya szívében

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Szent László tér (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Máló tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére