Megoldott

Eresztő tűzcsap

Pusztaszeri és szépvölgyi út kereszteződés sarkánál csöpög egy tűzcsap

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szépvölgyi út 52

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük a 143796 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest II
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • P Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Elzárva.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Zsolt!
    Tapasztalataink alapján, csőtörés, vízszivárgás esetén a legtöbbször az azonnali helyszíni fellépés a legcélravezetőbb, ezért arra kérünk, hogyha legközelebb észlelsz hasonlót, a +36 80 24...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Pálosi Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Urbán Simon
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Kisgazda utca (II. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Hiányzó fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csöpögő tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Gazdagréti tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére