Megoldásra vár

Beton terelőelem

Tisztelt Útkezelő!

Kérem a terelőelem visszahelyezését és lerögzítését az eredeti helyére, mert az utóbbi időben kimozdult, ami leszűkítette a kerékpársáv szélességét.
Tisztelettel
TGy.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Kálvin tér 7

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelkő Egyesület!

    A Vámház körúti kerékpársáv véglegesítése kapcsán forgalomterelő cseppsziget építése van folyamatban a Vámház krt.-Lónyay utca csomópontban, amely beruházás során az ide
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Túri György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem működnek a jelzőlámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pöttyös utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rozsdás oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapest Közút
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zsákutca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Tamás
    Illetékes: Budapest Közút
    Address :Budapest (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére