Válaszra vár

Lekopott zebra

Lekopott zebra a nemzeti gallerianél.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hősök

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Philipsen Luuk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdőlt lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Fogarasi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elfelejtett tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szendi Ákos
    Illetékes: Budapest Közút
    Róbert Károly körút (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére