Válaszra vár

Lekopott zebra

Dob - Rottenbiller sarkon le van kopva a zebra egy alapból veszélyes átkelőnél, rontva ezzel a gyalogosok esélyeit.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rottenbiller u. 52

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bognár Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Kazinczy utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megrongált jelzólámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Wesselényi utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Baleset miatt kidöntött pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dembinszky utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére