Megoldott

Hiányzó fényterelők

A XVIII. Ker. Üllői út - Margó Tivadar utca kereszteződésénél lévő lámpának mind 3 fényterelője hiányzik.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Margó Tivadar u. 1

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Farkas József hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótlásra kerültek - forgalmi okból kép nem készült.
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XVIII. Üllői út - Margó Tivadar utca csomópontban észlelt, hiányzó fényterelőkkel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST K...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Farkas József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlő tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Gulner Gyula utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megállni tilos tábla fakulóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gyömrői út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére