Megoldásra vár

Eldőlő gyalogos lámpa

A XVIII. Ker. Üllői út - Margó Tivadar utca kereszteződésében lévő gyalogos lámpa oszlopa megsérült.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Darányi Ignác u. 2

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XVIII. Üllői út - Margó Tivadar utca csomópontban észlelt, ferde jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Farkas József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlő tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Gulner Gyula utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megállni tilos tábla fakulóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gyömrői út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére