Megoldott

Hiányzó elzárófedél

A Nagy Győri István utca 2. sarkán az úttesten hiányzik egy elzárófedél.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Nagy Győri István u. 2

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük a 143766 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XX
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • P Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolva.
  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó sapka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Jókai Mór utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Törött zárófedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Jókai Mór utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elzáró fedlap hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Vecsés út (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére