Megoldásra vár

Zöldterületen parkolás

Anonim Járókelő

Forgalmas út, terjedő szokás, jó lenne megállítani

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Ady Endre út 166

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@krk.kispest.hu címre 2024. április 18-án érkezett 143757. számú bejelentésre az alábbi tájékoztatást adjuk meg:

    A Kispesti Rendészeti Központ köz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kép
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Bem utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Zebra beláthatósága

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Hungária út (Rendőrség) (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére