Válaszra vár

Egyre süllyedő csatornafedél

Anonim Járókelő

Tisztelt Ügyintéző!
A Ruszti úton, a 9-es szám előtt található csatornafedél egyre lejjebb süllyed és félő, hogy hamarosan beszakad. Az autók számára is nagy kátyút, mélyedést jelent.
Kérem szíveskedjenek javítani.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Ruszti út 9

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Szerémi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére