Megoldott

Elfordult tábla a felüljáró alatt

Rákospalota-Újpest irányában az egyik (kerékpáros út jobb oldalán) KRESZ tábla nem látható helyesen, elfordult valahogy. Kérem helyes irányban újra rögzítését.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Árpád út 166

Hozzászólások

  • E. Mátyás lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kovács Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendben van. Köszönjük!
  • Dr. Bede Péter József megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Üz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kovács Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rosszul működő jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Angyalföld kocsiszín (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére