Válaszra vár

Visszatérő járdán parkolás

Anonim Járókelő

parkolo melletti széles jardan gyakori kulonbozo autok ismetelt parkolasa

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Attila út 29

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    a jarda burkolatan mar latszik, hogy nem az autok sulyara van tervezve, es elkezdett megrogyni, ha legkozelebb lathato lesz, igyekszem dokumentalni
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2024.04.30-an, nem volt alkalmam eddig hozzaszolni
    mozgasserult engedely van az ablakaban, egy kijelolt hely biztos segitene megtalalni neki a parkolot, amiben egyebkent rendszeresen van szabad hely
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2024.05.10 delutan 19 orakor, de mar 16 orakor is, annyi rendor volt a kornyeken, lathattak is
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését.

    Üdvözlettel,

    Diszpécser
    Budapest Főváros I. Kerület Budavári Polgármesteri Hivatal
    Közterület-felügyeleti Iroda
    Budapest, Országház utca 9.
    +36 (1) 225
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöld szétparkolása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Fonó utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járdán és zöld területen történő parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Montevideó utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére