Megoldott

Szétesett közműszekrény

Kérem javítsák meg a közműszekrényt! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pünkösdfürdő u. 52-54

Hozzászólások

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész.
  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Tar Julianna és Bardócz Csaba!
    Köszönjük, hogy megtisztelte bizalmával társaságunkat.

    Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy megkeresését továbbítottuk korábban illetékes munkatársaink részére, tová
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Penny Market

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kidőlt villamos doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Viziorgona utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Ipartelep utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Dobozból kilóg a vezeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Viziorgona utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére