Megoldásra vár

Tábla és lámpa törött, elfordult

A Rákóczi úton a Blaha Lujza térnél, a Klauzál utca után az Astoria felé a zebránál elkaszálták a táblát, ami eltört, és a gyalogos lámpát, ami elfordult.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rákóczi út 36

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VII. ker. Rákóczi út - Klauzál u. csomópontban a sérült forgalomtechnikai eszközök helyreállítását Társaságunk elvégzi. A megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    B
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Nagy Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megrongált jelzólámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Wesselényi utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Baleset miatt kidöntött pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dembinszky utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kitakart stop tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nefelejcs utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére