Válaszra vár

Csatornafedél beszakadhat

FRISSÍTÉS: 2024.04.26.

FCSM válasza:
„Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink megvizsgálták a megjelölt
helyszínen található fedlapokat és megállapították, hogy a
csatornafedlapok nem mozognak és nem balesetveszélyesek, ezért azok
cseréje nem indokolt. A fedlapok körül kialakult burkolathibák nincs
összefüggésben a csatornafedlapokkal, ezért a probléma megoldása
érdekében nem áll módunkban intézkedni.”

-----

A Budapest XVII. kerület Lőrinci út és Tisza István utca találkozásánál a Tisza István utcában két csatornafedél van, amelyek körül az aszfal besüllyedt, a fedelek pereménél reped. A csatornafedelek az autók keréknyomában vannak, és félő, hogy beszakadnak.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Lőrinci út 37

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A Budapest XVII. kerület Lőrinci út és Tisza István utca találkozásánál a Tisza István utcában két csatornafedél van, amelyek körül az aszfal besüllyedt, a fedelek pereménél reped. A csatornafedelek az autók keréknyomában vannak, és félő, hogy beszakadnak."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.04.26. FCSM válasza: „Köszönettel vettük...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink megvizsgálták a megjelölt
    helyszínen található fedlapokat és megállapították, hogy a
    csatornafedlapok nem mozognak és nem balesetve
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Horváth Szilvi bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Vízcsatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ananász utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fülke üveg.

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Magyar Telekom
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére