Megoldott

Problémás szekrény

Anonim Járókelő

A SibrikMiklós út 30/B LIDL áruház felé Magyar Telekom fedlap szekrénynél a beton darabjai lassan elfogy

Kérem javítását

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Sibrik Miklós út 30/b

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Firkált szekrény Árkád mögött

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Gyakorló utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Telekomos fedlap ramaty állapotban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Gépmadár utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére