Megoldásra vár

Hiányzó fa hely EGYMI iskola mellett

Deák Ferenc u. 7. szám mellett 2db, Deák Ferenc u. 9. szám mellett 1 db fa (vissza) ültethető volna, hogy ismét teljes legyen az itt húzódó fasor. Kérem vizsgálják meg a pótlási lehetőséget.

Kovács Zoltán IV.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Deák Ferenc u. 8

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A „JAROKELO-BUDAPEST-00143719” azonosítójú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatom:

    A kerületi fasorok hiányait, az esetlegesen elpusztult fákat kataszterünkben szorosan nyilvánt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!

    A Újpesti Önkormányzathoz 2024. április 18. napon érkezett megkeresésére az alábbi tájékoztatást adom:
    A Városüzemeltetési Osztály a kérelembe foglaltakat megvizsgálta és megállapít
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Kovács Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kiszáradt akácfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére