Válaszra vár

Kátyúk a Bartl János utcában

Tisztelt Önkormányzat!

A Bartl János utcában egyre több az úthiba, kátyú. Kérem szíveskedjenek javítani. A képen látható kátyú a 9-es szám előtt található.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Bartl János u. 9

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mályva utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Laky Adolf utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Beszakadt úttest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Vízakna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére