Megoldásra vár

Háborús graffiti, összefirkált felületek

Anonim Járókelő

Kérem távolítsák el a graffitiket.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0016214/2024

    budapest@jarokelo.hu

    JAROKELO-BUDAPEST-00143697

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük a megkeresését, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy a BKV Zrt. állásfoglalása szerin...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    A Széll Kálmán tér senki földje
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongálás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Zuhatag sor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis utasvárók mindkét irányban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kelemen László utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    A Széll Kálmán tér firkái

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére