Megoldásra vár

Rendszeres járdán parkolás a Kassai utcában

A közeli gyrososhoz érkező futárok rendre a járdára parkolnak

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Tél u. 4

Hozzászólások

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Rendészeti Osztály járőrei ellenőrizni fogják a jelzett helyszínt és szabálytalanság észlelése estén megteszik a szükséges intézkedéseket.
    Kérem a továbbiakban, ha szabálytalan...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet

  • Törökvész Parkolás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Üzemképtelen autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Árpád út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazdátlan autó műszaki vizsga nélkül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Tél utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    trafóház előtti parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére