Megoldott

Szabálytalan parkolás Opel Astra

Hónapok óta elhagyott Opel Astra (fehér) szabálytalanul parkol. Az iskola hulladékkezelése így nehezített, mert olyan helyen áll az autó, hogy a kukásautó az iskola udvarba nem tud behajtani.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Csokonai u. 14

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Megállapítást nyert, hogy a gépkocsi hatósági jelzéssel rendelkezik, érvényes műszaki engedéllyel rendelkezik, ezért nem minősül üzemképtelen járműnek.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@krk.kispest.hu címre 2024. április 18-án érkezett, 143688. számú bejelentés vélhetően üzemképtelen gépjárműre.

    A Kispesti Rendészeti Központ munk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Móricz Zsigmond utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zöld Panka
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Esze Tamás utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére