Megoldott

Elhagyott Opel Vectra

Az elhagyott Opel Vectra típusú szgk.-t hamarosan benövi a gaz.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Móricz Zsigmond u. 2

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Megállapítást nyert, hogy a gépkocsi hatósági jelzéssel rendelkezik, érvényes műszaki engedéllyel rendelkezik, ezért nem minősül üzemképtelen járműnek.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@krk.kispest.hu címre 2024. április 18-án érkezett, 143687. számú bejelentés vélhetően üzemképtelen gépjárműre.

    A Kispesti Rendészeti Központ munk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Móricz Zsigmond utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zöld Panka
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Esze Tamás utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére