Válaszra vár

Eldugult szökőkút

Az Etele parkban lévő szökőkút egyik nyílásából nem jön vízsugár.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele Park

Hozzászólások

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Néhány új fát ültetni lehetséges?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Lágymányos (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lelógó faágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa Karinthy Frigyes út - FŐKERT

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Karinthy Frigyes út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére