Megerősítésre vár

Kidőlt oszlop

Anonim Járókelő

Csepelen a Vércse utca és a Varjú utcai kereszteződésnél kidőlt egy jelző tábla .

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Vércse u. 13

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Üze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közlekedési lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Színesfém utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fényterelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapest Közút
    Táncsics Mihály utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megdőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapest Közút
    Varrógépgyár utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére