Válaszra vár

Zöldterületen kiálló útlapok

A XI. Kerületben a Bikszadi utca és a Tétényi út sarkán lévő zöldterületen a kő lapokból álló út a fák gyökerei miatt feltorlódott. Ez veszélyes a gyalogosokra, akik ezen az úton akarnak átmenni a területen.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bikszádi u. 26

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük, hogy észrevételével segíti a munkánkat. Bejelentését nyilvántartásba vettük, és megvizsgáljuk.
    Tisztelettel, Zöldfelületi Csoport
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Winkler-Varga Leila hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnálom, de nem látom az illetékes válaszát.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Winkler-Varga Leila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére