Megoldott

Graffiti (Széll Kálmán tér)

Anonim Járókelő

Kérem mossák le a firkát.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink eltávolították a graffitiket a bejelentésben szereplő területről.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeih
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Margit híd - graffitis lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Margit híd, budai hídfő (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Firka a Széll Kálmán téren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére