Megoldott

Megint szemetes az aluljáró

FRISSÍTÉS: 2024. 04. 19.

Bejelentő hozzászólása (+2 új kép):
"A szemét átkerült az aluljáró mögötti fa alá"

--------------
A Petőfi híd aluljárója megint tele van szeméttel, kérem az illetékest, hogy szállítsa el

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Petőfi híd

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink elszállították.

    Tájékoztatjuk továbbá, hogy az a természetes vagy jogi személyt,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    A BKM BUDAPESTI KÖZMŰVEK Nonprofit Zrt. fogadta megkeresését, a válaszadásig türelmét kérjük.

    Lépjen velünk kapcsolatba legközelebb is telefonon, személyesen, írásban vagy akár on
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "A Petőfi híd aluljárója megint tele van szeméttel, kérem az illetékest, hogy szállítsa el"-ról "FRISSÍTÉS: 2024. 04. 19. Bejelentő hozzászólása (+2 új kép): "A szemét átkerült az aluljáró mögötti fa alá" -------------- A Petőfi híd aluljárója megint tele van szeméttel, kérem az illetékest, hogy szállítsa...

  • Schneider Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    A szemét átkerült az aluljáró mögötti fa alá
  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Schneider Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Egry József utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Márton Áron tér 53-as buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Márton Áron tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Olajfoltok a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére