Válaszra vár

szemét a Maglódi úton

Anonim Járókelő

A Maglódi út 16. előtti töltés folyamatosan tele van szeméttel. Az egyik fotón látható bőrönd legalább 8-10 hónapja ott van.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Maglódi út 16

Hozzászólások

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útszéli szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács István
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gitár utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gyömrői út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Örs vezér tere, hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Fehér út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére