Megoldásra vár

Jöttek, vágtak… otthagyták, mint mindig

A kedvenc szerpentinem mentén csak lekaszálták a gyomot, semmi más nem történt. A nyesedék ott maradt. A WC bokor tele fekáliával és a tartozékaival, sörös dobozok és egyebek szanaszét. Az utóbbiról kegyeleti okokból nem készítettem képet.

A területen a MÁV az illetékes: Péter Csaba
ügyfélszolgálati szakelőadó, eszrevetel@mav-start.hu

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budapest

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Jöttek, vágtak.........otthagyták, mint mindig"-ról "Jöttek, vágtak… otthagyták, mint mindig"-ra.

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    A 30 nap lejár, előrelépés semmi. Ma reggel a vizelő ember kikerülése után voltam szíves üvegszilánkokat söprögetni ott. A WC bokor fullon van.
  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 143607 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült észrevételt a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Szelényi Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszeres takarítás hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Etele tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Védgát utca szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Védgát utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére