Megoldásra vár

Újpest Baross utcán mély kátyú(k)

A jelzett kátyú kerékpárral csuklószétverő, első-hátsó defekt okozó, felnigyilkos.

Bp. IV. Baross utca 14-20-al szemben a kocsiúton a járdától 1 méterre 5-6 cm mély kátyú van. Fejlődőfélben, aszfalt darabok még a járdára vannak kisodorva.

Tíz méterrel odébb a buszmegállóban szintén süldő kátyú és egyenetlenség tömeg.

Ez a kátyú esőben megtelt, láthatatlan volt. 04.16-án reggel belehajtottam, a csuklóm és két kerekem bánta. Egy rolleresnek szerintem garantált kerékkitörés és autó elé esés volna. Kérném tisztelettel a befoltozását.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Baross u. 19

Hozzászólások

  • Pintér Ferenc hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szépen. Láttam, hogy a fő kátyú gyorstömést kapott (2024.04.26), és a további kátyúk körbe lettek jelölve a fehér festéket keretezéssel.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pintér Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Alkotás utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyús, lekopott zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Wesselényi utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hatalmas kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Grassalkovich út (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére