Válaszra vár

Mindig pirosra érkezés

A Nagytétényi úton úgy vannak beállítva a kerékpáros lámpák, hogy mindegyiknél pirosat kap az arra tekerő. Ez legalább a Jókai Mór, Vilmos és Háros utcára biztosan igaz.
Kérem, állítsák át a lámpa ritmusát úgy, hogy az ne akassza meg minden kereszteződésnél a kerékpáros forgalmat. Munkájukat nagyon köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Nagytétényi út 130b

Hozzászólások

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Jenő, én mint kerékpáros nem érzem indokoltnak, hogy hatszáz méteren háromszor épp pirosra váltott lámpára érkezzek oda és vissza is. Évek óta.
    Igaz, tényleg gyorsan tekerek! :D
  • Szikszai Jenő hozzászólt a bejelentéshez.

    A legjobb dolog, hogy a forgalmi lámpák megfékezik a lendületet, ezáltál gyorshajtás csökkentése, gyorsulás ide-oda stb.
    Szerintem ez egy fals, öntörvényű, felesleges bejelentés.

    Amúgy is, tisztelet...
  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére