Megoldott

Süllyedt fedlap a zebra előtt

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő fedlap be van süllyedve, jelenleg kárt okoz minden erre közlekedő jármű futóművében, és balesetveszélyes is lehet.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa érdemben a fedlapot!

Pontos helyszín:
47.5390256098864, 19.046239000147125

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Serfőző u.

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kicserélték a megadott
    helyszínen található fedlapot.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -------- Továbbított üzenet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére