Válaszra vár

Autógumi

Az Abonyi utca 1. előtt egy autógumi hever a járdán.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Abonyi u. 1

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szuglói körvasút sor (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidobott bútor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére