Válaszra vár

Hirdetőtábla a kerékpárúton

FRISSÍTÉS: 2024.04.27.

II. kerület válasza: Nem Önkormányzatunk helyezte ki a táblákat. Feltehetőleg a Főváros tette, hiszen a jelzett helyszín kezelője a Budapest Közút.

------

A II. kerület Kacsa utcának a Fő utca és Bem rakpart közti szakaszának páros oldalán a szűk járdán jelentős, kétirányú kerékpáros forgalom bonyolódik, miközben gyalogosok is használhatják. Ezért nagyon zavaró, hogy a Bem rakpart felől érkező kerékpárosok Fő utcai átkelője elé hirtetőtáblát tettek ki. Lásd a mellékelt, ma készült fotókat. Kérem, távolítsák el innen.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Fő u. 80

Hozzászólások

  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    és még a lámpát is kitakarja...
  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés leírását "A II. kerület Kacsa utcának a Fő utca és Bem rakpart közti szakaszának páros oldalán a szűk járdán jelentős, kétirányú kerékpáros forgalom bonyolódik, miközben gyalogosok is használhatják. Ezért nagyon zavaró, hogy a Bem rakpart felől érkező kerékpárosok Fő utcai átkelője elé hirtetőtáblát tettek ki. Lásd a m...

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    Nem Önkormányzatunk helyezte ki a táblákat. Feltehetőleg a Főváros tette, hiszen a jelzett helyszín kezelője a Budapest Közút.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Varga Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sipos Krisztina
    Illetékes: Budapest Közút
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Döglött macska

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére