Megoldásra vár

Mészáros utcai Shellnél megállni tilos tábla

Ennek a megállni tilos táblának így nem sok értelme van.
Szereljék le, vagy szerezzenek neki foganatot.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Mészáros u. 56a

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentést. A terület visszatérő ellenőrzés alá van vonva.

    Üdvözlettel:
    Diszpécser
    Budapest Főváros I. Kerület Budavári Polgármesteri Hivatal
    Közterület-felügyeleti Ir
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • János Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Visszatérő járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda
    Attila út (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöld szétparkolása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Fonó utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járdán és zöld területen történő parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Montevideó utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére