Megoldásra vár

Nem világít a zöld lámpa

Tisztel Illetékes!

Az Országbíró utca - Béke utca kereszteződésben nem világít a gyalogos zöld lámpa. Kérem, javítsák. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Béke tér 2

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XIII. Béke utca - Országbíró utca csomópontban észlelt, hibás jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását a jelzőlámpa szerviztől megrendeltük.
    Tisztele...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Szegedi út kidöntött tábla 2.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szegedi út (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szegedi út kidöntött tábla 1.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szegedi út (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Terelőtábla fekszik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Esztergomi út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére