Válaszra vár

Beszakadó járda

Tisztelt Illetékes!

A Dolmány utca elején, az építkezés mellett a járda széle hiányos. Kérem, szólítsák fel a beruházót a járda azonnali helyreállítására. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dolmány u. 3

Hozzászólások

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fa törzse nyomja fel a burkolatot

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Rokolya utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiálló térkövek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Kresz Géza 31. (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére