Válaszra vár

Töredezett Novacom

FRISSÍTÉS: 2024.05.16.

Invitech válasza:
„A megjelölt helyszínen található akna nem a Invitech Kft. tulajdonát képezi. ”

-----

Tisztelt Invitech!
A Szigony utcában az üzlet mellett lévő Novacom fedlap felülete töredezett.
Kérem lehetőségük szerint cserélni!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Szigony u. 10

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!Tájékoztatjuk, hogy az Önök bejelentését ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: TraffiCOM

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Invitech! A Szigony utcában az üzlet mellett lévő Novacom fedlap felülete töredezett. Kérem lehetőségük szerint cserélni!"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.16. Invitech válasza: „A megjelölt helyszínen található akna nem a Invitech Kft. tulajdonát képezi. ” ----- Tisztelt Invitech! A Szigony utcában az üzle...

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Invitech"-ról "TraffiCOM"-ra.

  • Szabó Gábor - Invitechverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő!
    Köszönettel vettük bejelentését.
    A megjelölt helyszínen található akna nem a Invitech Kft. tulajdonát képezi.
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Invitech

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Süllyedt aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: TraffiCOM
    Kerepesi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: TraffiCOM
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: TraffiCOM
    Kálmán Imre utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére