Megoldásra vár

Elfordított KRESZ tábla

A Margit híd pesti hídfőjénél az északról érkező járművek előtt két oszlopon is vannak KRESZ táblák. Lásd az első képet. Azonban a jobb oldali oszlopon lévő kötelező haladási irány tábla hátra lett fordítva. Lásd a második képet. Kérem, fordítsák vissza a helyére.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Jászai Mari tér 6

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Üze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Varga Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Szegedi út kidöntött tábla 2.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szegedi út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szegedi út kidöntött tábla 1.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szegedi út (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Terelőtábla fekszik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Esztergomi út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére