Megoldott

Foltos járda Budaörsi úti gyalogos aluljáró

Anonim Járókelő

Foltos a járda több helyen a Budaörsi úti gyalogos aluljáróban.

Probléma helyszíne
F288+C6 Budapest Magyarország

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását elvégezték.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/143448/foltos-jarda-budaorsi-uti-gyalogos-aluljaro/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Kockakövek szanaszét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Jászai Mari tér (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Törmelékhegy a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    11 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Foltos járda a Koszorúslány utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budapest Balatoni út 2/a B épület 1. emelet (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére