Megoldásra vár

Feltört járda

FRISSÍTÉS: 2024. 05. 06.

Bejelentő hozzászólása:
"Nem értem sajnos a válaszát, szerintem nem ugyanarról beszélünk. Nincsenek karók a földbe szúrva, a fotón és a leírásból is egyértelmű, hogy a járda egy részén feltörték a betont 1 évvel ezelőtt, ezt kellene ennyi idő után végre megcsinálni. A járda közterületen van, így tudtommal ez önkormányzati feladat.
Ebben kérem segítségét!"

--------------

Tisztelt Járókelő.hu Munkatárs!

A lentiben kérnék segítséget. A XIII. Párkány u. 47 mellett kicserélték a lámpaoszlopot, amihez feltörték a járda egy részét. Ez tavaly június-júliusban történt, azóta is el van kerítve. Mellette kapu van, akadályozza a ki-be járást is, és nem látszik, hogy bárki befejezné a munkát.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Párkány u. 47

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a villanyoszlop körüli helyreállítást május 15-ig elvégzik.

    Köszönöm, hogy fi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Attila!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztons...
  • Pintér Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Siker, köszönöm!
  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Járókelő.hu Munkatárs! A lentiben kérnék segítséget. A XIII. Párkány u. 47 mellett kicserélték a lámpaoszlopot, amihez feltörték a járda egy részét. Ez tavaly június-júliusban történt, azóta is el van kerítve. Mellette kapu van, akadályozza a ki-be járást is, és nem látszik, hogy bárki befejezné a mu...

  • Pintér Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Karácsonyi Magdolna aljegyző asszony!

    Nem értem sajnos a válaszát, szerintem nem ugyanarról beszélünk. Nincsenek karók a földbe szúrva, a fotón és a leírásból is egyértelmű, hogy a járda egy...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy munkatársaik a fém karókat kihúzzák a földből és lefektetik a gyep felületre.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Pintér Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fa törzse nyomja fel a burkolatot

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Rokolya utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiálló térkövek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Kresz Géza 31. (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére