Megoldásra vár

parkoló szegély bedőlt

Hunor utcában, a Góbé utcátol kezdődöen térkövekkel kialakított parkolót építettek, de 6-8 m hosszan ennek a szegélyköve beomlott, és a térkövezés is tönkre fog menni, meg fog süllyedni, ha ezt nem orvosolják.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hunor u. 51

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!Tájékoztatjuk, hogy a kért munkát meg fogjuk rendelni, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • A Big bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhanyagolt növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Remetehegyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botlásveszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botlásveszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Traianus tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére