Megoldott

Korábbi útfelbontás helyén mély kátyú

Egy korábbi útfelbontás helyén mély kátyú alakult ki.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Háromszék u. 5

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Friedl Ferenc hozzászólt a bejelentéshez.

    Kijavítva. Köszönet érte!
  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Friedl Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadó útburkolat.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Szállító utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Akna méretű és mélységű kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    II. Rákóczi Ferenc út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére