Megoldott

Cigarettacsikkek

Anonim Járókelő

Tisztelt Járókelő!
13. kerület 3-mas metró Forgách utca metrómegálló kijáratànàl mindkét menet oldalon a növények helyett cigarettacsikkekel vannak tele a ládák!
Csikk kidobó kukàk is hiànyoznak!
Köszönöm munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Turbina u. 2

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0016306/2024

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00143432

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amellyel kapcsolatban a BKV Zrt. arról tájékoztatta Társaságunkat, hogy az M...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett aluljáró takarítását nem Társaságunk végzi, ezért bejelentését továbbítottuk az illetékesnek.

    Tisztelettel: Budapesti Köz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére