Megoldott

autó tankok

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024.04.16

FKF válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy az üzemanyagtartályok veszélyes hulladéknak minősülnek, ezért Társaságunknak azokat nem áll módjában elszállítani. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz. "

--------

A Dunapart utcán, a Kolozsvári utcához tette ki valaki ezeket az üzemanyagtartályokat lomtalanításkor.
Jó lenne ezeknek a forrását is megtalálni és legalább elbeszélgetni velük. Nem hiszem, hogy messziről hozták. Egy illegális bontót pedig egy akkora helyen, mint a Dunatelep 5 perc sétával meg lehet találni.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Dunapart u. 18

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését. A veszélyes hulladékot elszállíttattuk.
    Budapest XXII. kerületét érintő bejelentéseire a jövőben a Budafok-Tétény mobilalkalmazást javasoljuk, így problémáj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A Dunapart utcán, a Kolozsvári utcához tette ki valaki ezeket az üzemanyagtartályokat lomtalanításkor. Jó lenne ezeknek a forrását is megtalálni és legalább elbeszélgetni velük. Nem hiszem, hogy messziről hozták. Egy illegális bontót pedig egy akkora helyen, mint a Dunatelep 5 perc sétával meg lehet találni."-ról "FRISSÍ...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az üzemanyagtartályok veszélyes hulladéknak minősülnek, ezért Társaságunknak azokat nem áll módjában elszállítani. Javasoljuk, forduljon...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    autó tankok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Nagytétényi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Helsinki szervizút szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére