Válaszra vár

Hiányzó fa

FRISSÍTÉS: 2024.05.21.

Viszajelzés alapján:
,,Ha nem lehetséges növényt ültetni, kérjük töltsék fel a lyukakat, vagy helyezzenek ki ülőbútort a területre!
A jelenlegi állapot nem túl esztétikus, és a kommentben jelölt korábbi bejelentés alapján már évek óta így néz ki.

----

Zugló Önkormányzatának válasza:
„A Zuglói Zrt. tájékoztatása szerint a XIV. kerület Gundel Károly úton, a Szépművészeti Múzeum mögött található üres fahelyre növénytelepítés a közművek elhelyezkedése miatt nem lehetséges.”

-----

Nagyon jó lenne pótolni a hiányzó fát a Gundel Károly úton.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Gundel Károly út (Hősök tere M)

Hozzászólások

  • Urbán Alexandra elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Urbán Alexandra megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Az adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.05.21. Zugló Önkormányzatának válasza: „A Zuglói Zrt. tájékoztatása szerint a XIV. kerület Gundel Károly úton, a Szépművészeti Múzeum mögött található üres fahelyre növénytelepítés a közművek elhelyezkedése miatt nem lehetséges.” ----- Nagyon jó lenne pótolni a hiányzó fát a Gun...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    .
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha nem lehetséges növényt ültetni, kérjük töltsék fel a lyukakat, vagy helyezzenek ki ülőbútort a területre!
    A jelenlegi állapot nem túl esztétikus, és a kommentben jelölt korábbi bejelentés alapján m...
  • Az adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "Nagyon jó lenne pótolni a hiányzó fát a Gundel Károly úton."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.21. Zugló Önkormányzatának válasza: „A Zuglói Zrt. tájékoztatása szerint a XIV. kerület Gundel Károly úton, a Szépművészeti Múzeum mögött található üres fahelyre növénytelepítés a közművek elhelyezkedése miatt ne...

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00143327 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A Zuglói Zrt. tájékoztatása szerint a XIV. kerület Gundel Károly úton, a Szépművészeti Múzeum mögött található üres fahelyre nö
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • Szécsi Katalin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére